Blockudoku 2021 Hileli Uygulamasını Apk İndir

2.4.2

Blockudoku, sudoku ve blok oyunlarının benzersiz bir kombinasyondur. Basit ama zorlu, elinizden bırakamayacağınız bir blok yapboz bulmaca oyundur.
UYGULAMAYI İNDİR
4.4/5 Oylar: 538,969
Geliştirici
Easybrain
Sürüm
2.4.2
Güncellenme Tarihi
25 Ekim 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
74M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

Blockudoku, sudoku ve blok oyunlarının benzersiz bir kombinasyondur. Basit ama zorlu, elinizden bırakamayacağınız bir blok yapboz bulmaca oyundur.

Renkli blokları eşleştirin ve kareler ile sıraları tamamlayın. Tahtayı temiz tutun ve blok bulmaca oyunundaki rekorunuzu geçin.

Blok oyunu özellikler

✔ 9×9 oyun alanı. Tüm Sudoku hayranlarının aşina olduğu 9×9 ızgara üzerindeki tuğlaları hareket ettirerek sıralar ve kareler oluşturun.
✔ Çeşitli şekillerde renkli bloklar. Küplerden oluşan blokları tahta üzerinde yok etmek ve tahtayı temiz tutmak için stratejik olarak dizin.
✔ Günlük Mücadeleler’i tamamlayın ve benzersiz ödüller kazanın.
✔ Sezonluk Etkinlikler’e katılıp benzersiz animasyonlu kartpostallar kazanın.
✔ Turnuvalar’da diğer oyuncularla mücadele edin, en yüksek skorunuzu geçin ve puan tablosunda yukarılara tırmanın.
✔ Renk temaları. Minimalist bir blok oyunu ya da klasik bir ahşap blok oyunundan birini seçin.
✔ Zorlu hedefler. Her oyunda kendinizle mücadele edin; rekorunuzu geçmeye çalışın veya arkadaşlarınızla ​​yarışın.
✔ Kombolar. Tek bir hamle ile birkaç parçayı yok ederek oyunda ustalaşın.
✔ Seri Galibiyet. Üst üste birkaç hamle ile parçaları yok ederek daha fazla puan kazanın.
✔ Eşsiz oyun mekaniği. Blockudoku, Sudoku ve blok bulmaca oyunlarının son derece başarılı bir kombinasyonu olarak tasarlandı.
✔ Bağımlılık yapan oyun. Sıkıldığınızda ya da zihninizi çalıştırmak istediğinizde, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayın.

Nasıl Blockudoku ustası olunur?

Blok yapbozlar için zaman sınırı yoktur, bu yüzden acele etmeden oynayın. Hamle yaparken zorlanırsanız bir sonraki hamleyi düşünün. Bu son hamleniz olabilir.

Tahtanın dolmaması için her hamlede klasik ve ahşap blokları sıraları veya 3×3 kareleri yok edecek şekilde yerleştirin.

Daha yüksek skorlar elde etmek için şekilleri mümkün olduğunca çabuk yok etmek ve mümkün olduğunca çok kombo yaparak seri galibiyetler elde etmek arasında bir denge sağlayarak kendi zeninizi yaratın.

Bu oyunu neden oynamalıyım?

Blockudoku kaydırmalı bulmaca oyunu, zihinlerini dinlendirmek ve çalıştırmak isteyen kişiler için tasarlanmıştır. Basit ve bağımlılık yapan oynanışı ile birlikte çeşitli ölçekler ve zorluk düzeyleri içerir. Yorgunsanız veya moraliniz bozuksa Blockudoku oynamak sizi neşelendirecek ve zihninizi dinlendirecektir.

Blok yerleştirme ve kaldırma oyunlarını ya da blok altıgen bulmacaları seviyorsanız Blockudoku tam size göre. Günlük koşuşturmacanıza ara verin ve kendinizi bu zihin oyununa bırakarak kötü düşüncelerden kurtulun. Asla sıkılmayacaksınız! Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde dinlendirici ama bir o kadar da zorlu bir Blockudoku oyunu ile stres atın veya zihninizi çalıştırın!

Video

Yenilikler

- Performans ve kararlılık iyileştirmeleri.

Blockudoku oynamaktan keyif aldığını umarız. Oyunu senin için daha da iyi bir hâle getirmek için tüm değerlendirmelerini dikkatle okuyoruz. Bu oyunu neden sevdiğini ve bu oyunda neleri geliştirmemizi istediğini bize bildirmek için lütfen bize geri bildirimde bulun. Blockudoku ile zihnini canlı tut!

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir