Enerji Uygulamasını Apk İndir

5.6.5

Özellikleri:
4.7/5 Oylar: 626,281
Geliştirici
InfinityGames.io
Sürüm
5.6.5
Güncellenme Tarihi
25 Ekim 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
62M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

Özellikleri:
Basit oynanabilirlik: Döndürmek için sadece hatlara tıkla ve birleşmiş döngüler oluştur. Bir hat boyunca en az bir sürgü ve lamba bağlanınca kablolar parlayacak.
Rahatlatıcı: OKB sorunları olan insanlar kendilerini daha iyi hissetmek için bu oyunun harika bir yol olduğunu söylüyor. Enerji oyunu çok sakinleştirici bir oyundur – ‘‘sadece hattı tıkla’’ – ve günde sadece iki seviye OKB ve anksiyete sorunlarıyla mücadele etmek için yeterli. Sanki akıllı telefonun ile yoga yapmak gibi bir şey.
Harika zeka oyunu: Enerji, mantık becerilerini artıracak, ruhunu rahatlatacak ve konsantrasyonunu yükseltecek sonsuz minimalist zeka oyunları içerir. Parıltılı olacaksın!
Klasik oyun: Diğer mantık oyunlarıyla karşılaştırılacak olursa, Enerji oldukça tatmin edicidir ve zihninin yaratıcı yönünü harekete geçirecektir.
Her yerde oyna: Bir devreyi ışıklandırmak 20 saniyeden az sürecek. Otobüste veya havaalanında uçak beklerken oynamak için ideal bir oyun. Oynamaya başla ve nerede olursan ol streslerinden arınıp rahatla!
Kendini şarj et: Eğer modun ve enerjin düşükse, tekrar canlanıp enerjik hale gelmen için Enerji en iyi yöntem. Nerede olursan ol; ister havaalanında, trende veya otobüste Infinity Loop oyununu hatırlatan zeka oyunlarıyla konsantrasyonunu arttır ve zekan parlasın.

Bir yoga seansından daha iyi olan Enerji ruhunu rahatlatacak!
Şimdi artık mantık oyunlarının kralını oynayabilirsin!

Eğer enerjin bitiyorsa, Enerji onu tekrar yerine getirmek için mükemmel bir seçenek! Minimalist bir stil, bir iletim devresi ve harika zeka oyunları içeren bu parlak oyun, endişeni yatıştırmaya ve konsantrasyonunu arttırmaya yardımcı olacak!

Enerji, basitliği ve tatmin ediciliği ile klasik Loop oyununu hatırlatıyor. Döndürmek için bir kabloya tıklaman ve bütün hatları birbirine bağlaman yeterli. Bağlantının ışık devresini aydınlatması için en az bir lamba, bir tel ve bir şimşek işaretine gereksinim olduğunu unutma. Her şey bağlandığında kablo devresi parlayacaktır.

Meşhur Infinity Loop serisinin bir parçası olan bu sakinleştirici ve minimalist oyun, anksiyete ve OKB ile başa çıkmada yardımcı olacaktır. Sonsuz döngüleri kapatmak yerine, her kabloyu lambaya bağlamak ve kapalı bir ışık iletimi oluşturmak için tıklaman gerekir. İlk hatta tıkladığın andan itibaren, konsantrasyonun artacak ve anksiyete ya da OKB semptomların azalacak. Devreyi olabildiğince çok aydınlatmaya çalış ve ruhunu olumlu fikirlerle doldur.

Bunun gibi sakinleştirici zeka oyunlarında, başarılı olmak için süper akıllı veya şimşek gibi hızlı olmana gerek yok. Her kabloyu, sürgüyü ve lambayı kullanarak işlevsel bir ışık çemberi oluşturmak, parlak bir performans sunmaktan daha önemlidir. ENERJİ içerdiği sakinleştirici müzikler ve sonsuz ışık döngüleri ile tatmin edici ve minimalist bir oyundur. Bu oyunun sağladığı pozitif enerji, akıllı telefonunun pilini şarj edecek veya beyninin bir yıldız gibi parlamasını sağlayacaktır.

Konsantrasyonunu artırmak için minimalist bir bağlantı yapma oyunu arıyorsan, ENERJİ doğru seçimdir. Diğer öğrenmesi kolay mantık oyunları gibi, bu harika oyun da sonsuz zeka oyunları içerir ve yapısı bir döngü gibi çalışır. Havaalanında ya da sırada beklerken oynamak için ideal bir oyun.

Enerji, konsantrasyon artırıcı ve anksiyete ve OKB sorunları ile savaşmanın harika bir yolu olarak çalışırken, aynı zamanda ruhunu gevşetirken yaratıcılığı geliştirmenin de eğlenceli bir yoludur. Her kabloyu, lambayı ve sürgüyü bağlayarak devreyi aydınlatacak ve parlak ışık şekilleri oluşturacaksın. Bir arkeolog olacaksın: devreyi tamamladığında, döngüler parlayacak ve gizli figürü keşfedeceksin.

ENERJİ oyununu yoga ile ilişkilendiriyoruz, çünkü bu oyun zihnini ve ruhunu arındırmanın mükemmel bir yolu.

Not: Bu oyun aynı zamanda Android Wear ve Android Watches’da mevcuttur. Ve aynı zamanda oldukça da eğlenceli!

Yenilikler

- Bug Fixes

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir