TLauncher PE for Minecraft APK İndir – Download TLauncher PE APK

1.0

Dosyayı Sİtemiz Üzerinden İndirebilrisniz
Sürüm
1.0

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Dikkat: Uygulamayı kullanmak için Minecraft PE'nin kurulu bir sürümüne ihtiyacınız vardır.

Ana Özellikler:
- Eklentilerin, dokuların, görünümlerin, haritaların ve tohumların tek bir tıklamayla yüklenmesi!
- Oyunun farklı sürümleriyle maksimum uyumluluk.
- Her gün yeni eklentiler ve haritalar!

MCPE'nizi modları kullanarak oynamayı uzun zamandır hayal ettiyseniz, o zaman sadece TLauncher PE'ye ihtiyacınız var. Sonuçta, onları tam anlamıyla tek dokunuşla kurmak için kullanabilirsiniz. Oyunda yeni çetelerin ve nesnelerin görünmesini sağlayabilir ve hatta oyunu değiştirebilirler. Çok çeşitli modlar sunuyoruz. Katalog genellikle yeni ürünlerle doldurulur!

Ayrıca inşa etmekten sıkıldıysanız, hem mimari yapılar hem de hayatta kalma haritaları olabilecek hazır haritaları indirebilirsiniz.
dünyanın dış bileşenini değiştirebilir. Tüm bloklar ve nesneler yeniden çizilecektir. Belki eski dünyanızı bile tanıyamayacaksınız.
Dokular
Minecraft PE için modlara sahip TLauncher sürekli gelişiyor: hatalar düzeltildi ve yeni işlevler eklendi. Bu nedenle, beğendiğiniz özellikleri veya karşılaştığınız sorunları açıklayan geri bildirimlerinizi almaktan çok memnun olacağız. Bu Minecraft Pocket Edition için resmi olmayan bir uygulamadır. Bu uygulama oyun geliştiricileri ile ilişkili değildir, ismin tüm hakları sahiplerine aittir.

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir