Yüzüklerin Efendisi 2021 Hileli Uygulamasını Apk İndir

1.0.128377

"Kadim zamanların destansı aşk, dostluk veya zafer öyküleri artık geçmişte kaldı. Ufukta yeni bir Yüzük Savaşı görünüyor ve Orta Dünya'nın kaderi artık senin ellerinde. Orta Dünya'nın her köşesine yayılan karşı konulamaz karanlık bir güç durmadan büyüyor. Minas Tirith'ten Hüküm Dağı'na kadar her fraksiyon Tek Yüzük'ü ele geçirip Orta Dünya'ya ilelebet hükmetmek için yanıp tutuşuyor.
UYGULAMAYI İNDİR
4.3/5 Oylar: 50,770
Geliştirici
Netease Games Global
Sürüm
1.0.128377
Güncellenme Tarihi
12 Kasım 2021
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
77M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

“Kadim zamanların destansı aşk, dostluk veya zafer öyküleri artık geçmişte kaldı. Ufukta yeni bir Yüzük Savaşı görünüyor ve Orta Dünya’nın kaderi artık senin ellerinde. Orta Dünya’nın her köşesine yayılan karşı konulamaz karanlık bir güç durmadan büyüyor. Minas Tirith’ten Hüküm Dağı’na kadar her fraksiyon Tek Yüzük’ü ele geçirip Orta Dünya’ya ilelebet hükmetmek için yanıp tutuşuyor.

Hepsine Hükmedecek Tek Bir Yüzük.

Yüzük Savaşı tekrar başlıyor!”

– Kendi Yüzük Savaşını Yaşa
Tek Yüzük, Dol Guldur’daki terk edilmiş kalede tekrar ortaya çıktı. Taşıyıcısına Orta Dünya’ya hükmetmek için emsali görülmemiş bir güç veriyor ve her fraksiyondan halkları büyük bir savaşın ortasına çekiyor.
– Orta Dünya’nın Harikalarını Keşfet
Minas Tirith’in azametli görkeminden Barad-dûr’un vahşi, korku dolu atmosferine, Orta Dünya’nın yeniden yaratılan mekânları ile J.R.R. Tolkien’in yarattığı uçsuz bucaksız dünyaya adımını at.
– Güçlendirilmiş Bir Yerleşke İnşa Et
Yerleşkenin altyapısı sahip olduğun stratejilerin etkinliğini belirler. Her binanın kendine has bir işlevi vardır ve yerleşken geliştikçe gücün de git gide artar.
– Gözü Kara Orduları Bir Araya Getir
Savaş başlamadan önce mızrakçılar, okçular, şövalyeler, harika yaratıklar ve tüyler ürpertici canavarlardan oluşan tüm kuvvetleri hazır etmen gerek. Stratejin sağlam ve kuvvetlerin de güçlüyse zafer senin olacak.
– Kardeşlik’ini Kur
Orta Dünya’nın bir Vekilharcı olarak devasa bir dünyaya adım atmalı ve yerleşkeni geliştirip sana ait bölgeyi genişleterek ve kendi Kardeşlik’ini kurarak kontrolü ele geçirmelisin. Büyük zorluklar kapıda.
– Fraksiyon Bölgelerini Genişlet
Sezon boyunca sefer birlikleri kurarak, arazi alanlarını genişleterek, değerli kaynaklar toplayarak ve düşmanları püskürterek gücünü olabildiğince artır. Fetih sırasında kazandığın deneyim ve güç sayesinde beklenmedik engelleri aşabileceksin.

Facebook Hayran Sayfası:
https://www.facebook.com/lotrrisetowar
Discord Topluluğu:
https://discord.com/invite/lotrrisetowar
YouTube Kanalı:
https://www.youtube.com/channel/UCkV855DPObfN8wtGedYJ33Q/videos

Video

Yenilikler

1. Deneyim ve Arayüz İyileştirme.
2. Dil ve teknik hatalar düzeltildi.
3. Arazilerden elde edilen kaynak/güç üretimi düzenlendi
4. Rhûn'ün fraksiyon yetenekleri optimize edildi

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir